Sākumlapa > 2009 - ... > Desmitgades apraksts

Dzimšanas diena

###NEWS_IMAGE### 2009. gada 28. septembrī Latvijas Universitāte svin savu 90.dzimšanas dienu. 29. septembrī sāksies tās ceļa uz simtgadi vēsture.

Latvijas Universitāte savā simtgadē – Eiropas labāko universitāšu pirmajā simtā.

Vīzija: Latvijas Universitāte (LU) 2019. gadā ir vadoša zinātnes universitāte Baltijas jūras reģionā un ieņem augstu vietu starp Eiropas universitātēm.

Misija: LU dod iespējas studentiem iegūt darba tirgū nepieciešamās iemaņas, augstāko izglītību un attīstīt sevi zinātniskās un mākslinieciskās jaunrades darbā. LU veicina Latvijas sabiedrības un valsts izaugsmi. LU ir starptautiskās akadēmiskās dzīves aktīva dalībniece, tā sekmē kultūru sakarus, zinātnes nozaru sadarbību un zināšanu izmantošanu.

LU panākumus veido darbinieku un studentu prāts, talants un darbs. LU rūpējas par studentu un darbinieku profesionālo un radošo spēju izaugsmi, vienojot studijas un pētniecību, klasiskās universitātes tradīcijas un dinamisku attīstību, kalpojot sabiedrībai un nesot Latvijas vārdu pasaulē.

Latvijas Universitātes stratēģijas pamatnostādnes. Apstiprinātas Latvijas Universitātes Senātā 2008. gada 1. decembrī

###ADDINFO_WRAP_B### ###TEXT_RELATED### ###NEWS_RELATED### ###TEXT_FILES### ###FILE_LINK### ###TEXT_LINKS### ###NEWS_LINKS### ###TEXT_RELATEDBYCATEGORY### ###NEWS_RELATEDBYCATEGORY### ###ADDINFO_WRAP_E###
 

2009 - ... saisītās lapas