Sākumlapa > Par projektu > Jaunumi >  Rūdolfa Veldres ilustrētais atmiņu albums “Fraternitas Academica 30. gadu sākumā”

Latviešu studentu korporācija Fraternitas Academica, kura 2011. gada 4. februārī atzīmē savu 86. gadskārtu, kopā ar Latvijas Universitātes Vēstures muzeju prezentē korporācijas filistra arhitekta Rūdolfa Veldres (korporācijā uzņemts 1930.gada II semestrī) trimdā Zviedrijā 1979. – 1980.gadā tapušo ilustrēto atmiņu albumu “Fraternitas Academica 30. gadu sākumā”.

Šo unikālo albumu turpmāk ikvienam būs iespēja aplūkot Latvijas Universitātes vēstures mājas lapā.

Albuma autors savos zīmējumos un to aprakstos ar sev raksturīgo humoru ir parādījis korporācijas dzīvi un tās biedru dažādos piedzīvojumus 20. gadsimta trīsdesmitajos gados, sniedzot saistošu ieskatu tā laika studentu piedzīvojumos. Fraternitas Academica ir viena no retajām Latvijas studentu korporācijām, kuras arhīvā ir šāda veida vēsturiska liecība. Plašāku informāciju par Fraternitas Academica lūdzam skatīt korporācijas mājas lapā: www.academica.lv